پنج شنبه, 28 شهریور 1398

نوار کناری

شناسه خبر:3392

آسمان گیلان تا اواسط هفته صاف تا قسمتی ابری است

  • انداز قلم

به گزارش سوما؛ سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان گفت: آسمان استان تا اواسط هفته جاری صاف تا قسمتی ابری همراه با وزش باد جنوبی در ارتفاعات است.

مازیار غلامی بیان کرد: بررسی نقشه های هواشناسی نشان دهنده استقرار جوی به طور غالب پایدار در منطقه است که بر این اساس وزش باد جنوبی و روند افزایش دما تا اواخر هفته پیش بینی می شود.

وی ادامه داد: شایان ذکر است سرعت وزش باد طی سه شنبه غروب و شب و چهارشنبه در بعضی نقاط از شدت بیشتری برخوردار است و طی این مدت با فراهم شدن رطوبت کافی وقوع پدیده مه در صبح ها و شب ها دور از انتظار نیست.

غلامی آسمان امروز گیلان را صاف تا قسمتی ابری، وزش باد جنوبی (به ویژه ارتفاعات و دامنه ها)، عصر و شب افزایش ابر، طی شب پاره ای نقاط مه عنوان و برای فردا (دوشنبه) نیز آسمان استان را قسمتی ابری تا ابری، وزش باد جنوبی (به ویژه ارتفاعات و دامنه ها)،  به تدریج کاهش ابر پاره ای نقاط مه پیش بینی کرد.

وی گفت: بیشینه دمای گیلان طی شبانه روز گذشته با 16 درجه مربوط به لاهیجان و کمینه دمای استان برای فردا با دو درجه مربوط به جیرنده بوده است.

سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان بیشینه دمای امروز رشت را 18 درجه و کمینه دمای فردای مرکز گیلان را نیز شش درجه ذکرکرد./ایرنا

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

طلایی

نقره ای

برنزی

عملکرد سنجی

عملکرد سوما نیوز را چگونه ارزیابی می کنید؟

ما 113 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم