پنج شنبه, 28 شهریور 1398

نوار کناری

شناسه خبر:3445

300 تیم ترافیکی پلیس راهور نوروز امسال در گیلان فعال شدند

  • انداز قلم

به گزاارش سوما؛ رئیس پلیس راهور فرماندهی انتظامی گیلان گفت: بیش از ۳۰۰ تیم محسوس و نامحسوس ترافیکی پلیس راهور نوروز امسال در گیلان فعال هستند.

سرهنگ محمدرضا محمدی با اشاره به آماده باش پلیس راهور گیلان در تعطیلات نوروز اظهار داشت: بیش از 300 تیم محسوس و نامحسوس پایش ترافیکی پلیس راهور گیلان نوروز امسال در سطح استان فعال هستند. وی با تأکید بر اقتدار پلیس در مقابل ناهنجاری‌ها و تخلفات تصریح کرد: از تمام شهروندان و مسافرانی که نوروز امسال به گیلان سفر می‌کنند انتظار داریم به تذکرات و توصیه‌های پلیس و تذکرات همیاران پلیس توجه کنند.

رئیس پلیس راهور فرماندهی انتظامی استان گیلان، رعایت نکات ایمنی و ترافیکی توسط رانندگان وسائط نقلیه برای داشتن سفری مطمئن و ایمن را مورد تأکید قرار داد و عنوان کرد: در حال حاضر حدود 30 درصد از ظرفیت تخت‌‌های بیمارستانی به صورت دائمی در اختیار مصدومان حوادث ترافیکی است. وی با اشاره به اینکه 75 درصد از تصادفات منجر به فوت در گیلان عابر پیاده و موتورسواران هستند ابراز داشت:‌ برای کاهش آمار تلفات تصادفات رانندگی همکاری دستگاه‌ها و نهادها و نهادینه شدن احترام به قوانین نیاز است.

سرهنگ محمدی از فعال بودن مراکز تعویض پلاک و ستادهای ترخیص در استان گیلان در تعطیلات نوروز امسال خبر داد و اظهار داشت: این مراکز علاوه بر پاسخگویی به گیلانیان جهت خدمات‌رسانی به مسافران و میهمانان نوروزی که این استان را جهت گشت و گذار انتخاب می‌کنند آماده هستند. وی با بیان اینکه ترافیک محدوده رودبار و منجیل در ایام نوروز به جهت مشکلات زیرساختی از حجم و تراکم بسیار بالایی برخوردار می‌شود افزود: نحوه پوشش و حضور همکاران پلیس در محدوده‌های یاد شده تقویت می‌شود.

رئیس پلیس راهور فرماندهی انتظامی استان گیلانکاهش تلفات در سفرهای نوروزی را از تأکیدات مقام معظم رهبری دانست و خاطرنشان کرد: برای تحقق این هدف مهم که همواره از دغدغه‌های مقام معظم رهبری بوده و هست علاوه بر تعامل دستگاه‌های ذی‌ربط مؤلفه‌ها و عناصر فراوانی باید در کنار هم قرار بگیرند.

  محمدی برخورد همراه با احترام پلیس با متخلفان در طرح نوروزی امسال را مورد تأکید قرار داد و عنوان کرد: انتظار داریم با همکاران پلیس که در تعطیلات نوروز برای خدمت به مردم در آماده باش قرار دارند نیز با ادب و احترام رفتار شود./تسنیم

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

طلایی

نقره ای

برنزی

عملکرد سنجی

عملکرد سوما نیوز را چگونه ارزیابی می کنید؟

ما 122 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم