پنج شنبه, 28 شهریور 1398

نوار کناری

شناسه خبر:3494
مدیرعامل هلال احمر گیلان گفت:

30000 داوطلب به هلال احمر گیلان پیوستند

  • انداز قلم

به گزارش سوما؛ مدیرعامل هلال احمر گیلان گفت: سال گذشته حدود 30 هزار نفر به صورت داوطلب در جمعیت هلال احمر گیلان جذب و ساماندهی شدند.

مهدی ولی‌پور امروز در دیدار با نماینده ولی‌فقیه در گیلان با اشاره به هدف‌ جذب یک درصدی جمعیت 2 میلیون و 500 هزار نفری گیلان اظهار داشت: در طول سال 97 حدود 30 هزار نفر به صورت داوطلب در جمعیت هلال احمر گیلان جذب و ساماندهی شدند. وی با بیان اینکه برنامه‌های مشترکی با کمک سمن‌های مذکور در مناطق کم برخوردار گیلان در حال انجام است گفت: جمعیت هلال احمر با کمک سازمان‌های مردم ‌نهاد این استان، اقدامات مناسبی جهت توسعه آموزش‌ همگانی انجام داد که راه‌اندازی خانه هلال احمر یکی از این اقدامات بود.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان با اشاره به راه‌اندازی 168 خانه هلال احمر در این استان ابراز داشت: 36 تفاهم‌نامه نیز جهت اجرای برنامه‌های مختلف بین جمعیت هلال احمر گیلان با سازمان‌های مردم نهاد استان منعقد شده است. وی راه‌اندازی مرکز توان‌بخشی در شهر رشت را از برنامه‌ها و اولویت‌های جمعیت هلال احمر گیلان در سال 98 دانست و افزود: اکنون ساختمان مرکز مذکور تهیه شده است و البته ساخت 2 انبار امدادی در 2 شهرستان‌ شفت و فومن نیز یکی دیگر از برنامه‌های جمعیت هلال احمر در سال 98 است.

ولی‌پور با بیان اینکه در سال گذشته، 56 برنامه توانمندسازی با کمک داوطلبان جمعیت هلال احمر گیلان در مناطق کم‌برخوردار این استان اجرا شده است گفت: در سال گذشته، هزار و 550 عملیات امداد و نجات توسط جمعیت هلال احمر انجام شده و هزار و 500 نفر نجات‌یافته از حوادث داشتیم./خبرگزاری تسنیم

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

طلایی

نقره ای

برنزی

عملکرد سنجی

عملکرد سوما نیوز را چگونه ارزیابی می کنید؟

ما 91 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم