پنج شنبه, 28 شهریور 1398

نوار کناری

شناسه خبر:3264

تمرین سپیدرود زیرنظر سهیل حق شناس برگزار می شود

  • انداز قلم

به گزارش سوما؛ تمرین عصر امروز (چهارشنبه) سپیدرود رشت زیر نظر سهیل حق شناس کمک مربی این تیم برگزار می شود.

مسئول روابط عمومی هیات فوتبال گیلان اظهار داشت: تمرین امروز سپیدرود از ساعت 16 در ورزشگاه سردارجنگل رشت آغاز می شود که قرار است این تمرین زیرنظر سهیل حق شناس کمک مربی بومی این تیم باشد.

علیرضا وهابی افزود: با توجه به اینکه فرصت چندانی تا زمان برگزاری دیدار سپیدرود مقابل استقلال خوزستان باقی نمانده ، امیدواریم که سرخپوشان رشتی با آمادگی کامل در این دیدار خانگی حاضر شوند.

تیم های سپیدرود رشت و استقلال خوزستان از ساعت 16 عصر جمعه هفته جاری دهم اسفند ماه در هفته بیستم رقابت های فوتبال لیگ برتر باشگاه های کشور در ورزشگاه سردارجنگل رشت به مصاف هم می روند.

از سوی کمیته داوران فدراسیون فوتبال اسامی داوران هفته بیستم اعلام شد که زاهدی فرد به عنوان داور، رحیم شاهین و یوسف مغروری به عنوان کمک داور، سعید رحیمی مقدم و مجید محمدی به عنوان کمک داوران پشت دروازه، علی اکبر عظیم پور به عنوان داور چهارم و محمدعلی فروغی نیز به عنوان ناظر گروه داوری در بازی سپیدرود و استقلال خوزستان حضور دارند.

تا پایان هفته نوزدهم رقابت های فوتبال لیگ برتر باشگاه های کشور که با حضور 16 تیم در حال برگزاری است، تیم سپیدرود رشت با 12 امتیاز در مکان پانزدهم و تیم فوتبال استقلال خوزستان نیز با هفت امتیاز در انتهای جدول رده بندی مسابقات قرار دارند./ایرنا

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

طلایی

نقره ای

برنزی

عملکرد سنجی

عملکرد سوما نیوز را چگونه ارزیابی می کنید؟

ما 117 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم