پنج شنبه, 28 شهریور 1398

نوار کناری

شناسه خبر:3321

کاشت ۸ هزار اصله درخت در رشت تا قبل از پایان سال

  • انداز قلم

به گزارش سوما؛ مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری رشت گفت: حدود هشت هزار اصله درخت تا پیش از اتمام سال در رشت کاشته می‌شود، افزود: تاکنون دو هزار و پانصد درخت در رشت کاشته شده است.

سجاد محجوب امروز در هفتاد و هشتمین جلسه کمیسیون بهداشت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی رشت با اشاره به اینکه کاشت و بازپروری گیاهان در میادین و بلوارهای رشت در دستور کار قرار دارد، گفت: به مناسبت فرا رسیدن ایام نوروز کاشت گل و گیاه در میادین و بلوارهای رشت به طور گسترده‌تری انجام می‌شود. وی با بیان اینکه حدود ۸ هزار درخت تا پیش از اتمام سال در رشت کاشته می‌شود، افزود: تاکنون دو هزار و پانصد درخت در رشت کاشته شده است.

محجوب با بیان اینکه احداث المان سفره هفت سین به مناسبت فرا رسیدن ایام نوروز در پنج منطقه رشت در دست بررسی است، ادامه داد: ساعت ده صبح روز چهارشنبه هفته جاری مراسم کاشت درخت به مناسبت روز درختکاری در پارک شهر رشت انجام می‌شود.

یاسر محجوب معاون سازمان میادین میوه و تره‌بار و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری رشت  در ادامه  جلسه با اشاره به اینکه ۱۷ مکان در رشت با همکاری سازمان‌های جهاد کشاورزی، صنعت، معدن و تجارت و پلیس راهنمایی و رانندگی به منظور ایجاد غرفه عرضه میوه شب عید به شهروندان مشخص شده است،گفت: قیمت پرتقال و سیبی که در این غرفه ها عرضه می شود ارزان تر از دیگر مکان های عرضه میوه بوده و این غرفه‌ها از بیستم لغایت بیست و نهم اسفند فعال است.

وی به فعالیت بازارچه گیل بانو اشاره کرد و افزود: در این بازارچه در ایام نوروز برنامه های متنوعی برگزار می‌شود./ایسنا

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

طلایی

نقره ای

برنزی

عملکرد سنجی

عملکرد سوما نیوز را چگونه ارزیابی می کنید؟

ما 108 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم