پنج شنبه, 28 شهریور 1398

نوار کناری

شناسه خبر:3312
فرمانده انتظامی سیاهكل؛

کشف 160تن چوب قاچاق در سیاهكل

  • انداز قلم

به گزارش سوما؛ فرمانده انتظامی سیاهكل از کشف 160 تن چوب قاچاق در 11 ماهه سالجاری در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ حمید محمدی در نشست با خبرنگاران، نسب به تشریح اقدامات پلیس شهرستان سیاهكل در 11 ماهه سالجاری و کشفیات مربوطه پرداخت و اظهار کرد: شهرستان سیاهكل با توجه به احداث آزاد راه جدید سنگر به سیاهكل مهمترین گذرگاه ورودی شهرستان رشت، لاهیجان و آستانه‌اشرفیه است و به این دلیل جرائم مختلفی از قبیل قاچاق کالا، موادمخدر و جرائم رانندگی در آن مشاهده می‌شود و برای پیشگیری از این معضل چندین مرحله طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در سطح شهرستان اجرا شده است.

وی با اشاره به کشف 160 تن چوب قاچاق جنگلی در شهرستان سیاهکل، افزود: در این مدت 286 فقره سرقت کشف، 192سارق دستگیر و به مقام قضایی معرفی شدند.

سرهنگ محمدی نسب با بیان اینکه ماموران انتظامی بالغ بر 14 کیلوگرم انواع موادمخدر را کشف و چندین باند موادمخدر را نیز متلاشی کردند، گفت: در 11 ماهه سالجاری 39 قبضه اسلحه شکاری غیرمجاز و 5 دستگاه گنج یاب هم کشف شده است.

محمدی نسب تصریح کرد: ماموران پلیس سیاهكل 36 هزار و 635 عدد مواد محترقه، یک هزار و 800 قلم لوازم آرایشی، 33 هزار لیتر سوخت، 120 ثوب البسه، 100 دستگاه انواع لوازم خانگی که همگی قاچاق بودند کشف کردند.

وی افزود: برابر هماهنگی‌های به‌عمل آمده با مقام قضائی در برخورد قاطع با متخلفان و هنجارشكنان تعداد 658 دستگاه موتورسیكلت و 691 دستگاه خودرو به دلایل سرقتی بودن وسیله نقلیه، داشتن دستور توقیف قضائی، عدم رعایت قوانین و مقررات، بی‌نظمی در عبور و مرور از جمله تخلفات حادثه‌ساز، حمل كالای قاچاق و موادمخدر، انجام سرقت و جابجایی اموال مسروقه توقیف شدند.

سرهنگ محمدی نسب گفت: با تلاش همكاران پلیس بالغ بر 370 نفر مشمول و سرباز فراری در 11ماهه سالجاری در این شهرستان دستگیر و از طریق پلیس وظیفه عمومی به خدمت اعزام شدند./ایسنا

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

طلایی

نقره ای

برنزی

عملکرد سنجی

عملکرد سوما نیوز را چگونه ارزیابی می کنید؟

ما 96 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم