پنج شنبه, 28 شهریور 1398

نوار کناری

شناسه خبر:3453

سال آینده مشکلی برای تأمین آب کشاورزی در آستارا نداریم

  • انداز قلم

فرماندار شهرستان آستارا گفت: با تمهیدات اندیشه شده در سال ۹۸ مشکلی از نظر تأمین آب کشاورزی در آستارا نخواهیم داشت.

حسن رستم زاد عصر امروز در نشست خبری با خبرنگاران این شهرستان با اشاره به اقدامات ستاد سفر و تسهیلات نوروزی اظهار داشت: دستگاه‌های اجرایی شهرستان در آماده باش کامل قرار دارند و قطعاً این شهرستان آماده میزبانی از میهمانان عزیز است.

فرماندار شهرستان آستارا با اشاره به اقدامات انجام شده در ستاد تسهیلات سفر این شهرستان اعلام کرد: در راستای ایجاد آرامش و امنیت میهمانان و شهروندان عزیز اقدامات ترافیکی و انتظامی هوشمندانه در شهرستان آستارا اجرا می‌شود. وی با بیان اینکه دستگاه‌های اجرایی شهرستان تمام تمهیدات لازم را جهت آرامش خاطر میهمانان انجام داده‌اند گفت: تمام نیروهای امدادی، پلیس، هلال احمر و تمام دستگاه‌های اجرایی دست به دست هم دادند تا یک اتفاق خوب رقم خورده و نوروز آرام و بدون حادثه‌ای داشته باشیم.

رستم‌زاد با بیان اینکه شهرستان مرزی بندر آستارا از جایگاه ویژه‌ای در استان گیلان برخوردار است خاطرنشان کرد: از مرز آستارا روزانه حدود 2 هزار اتباع خارجی به داخل کشور تردد می‌کنند که نیازمند مدیریت هوشمندانه است. وی از آمادگی 615 واحد اقامتی و گردشگری در ایام نوروز در شهرستان آستارا خبر داد و اظهار داشت: در این راستا آموزش و پرورش شهرستان آستارا، 19 مدرسه با 169 کلاس را جهت اسکان مسافران نوروزی تجهیز کرده است.

فرماندار شهرستان آستارا با اشاره به اقدامات و عملکرد ستاد تنظیم بازار این شهرستان تصریح کرد: برای نخستین بار با پیگیری‌های مسئولان شهرستان و هماهنگی‌های لازم انجام شده بالغ بر 6 تن گوشت منجمد توزیع می‌شود. وی با اشاره به فرارسیدن فصل زراعی در شهرستان آستارا خاطرنشان کرد: تمام تمهیدات لازم در سال 98 در راستای آبیاری مزارع و شالیزارهای شهرستان انجام شده است.

فرماندار شهرستان آستارا اظهار داشت: با یاری خداوند و همکاری مردم نجیب شهرستان آستارا و اقدامات انجام شده، سال آینده در حوزه تامین آب شرب و کشاورزی قطعاً مشکلی نخواهیم داشت. نماینده عالی دولت در شهرستان آستارا در پایان ضمن قدردانی از زحمات خبرنگاران و اصحاب رسانه در سال 97 از آنان خواست تا در راستای رفع مشکل مردم و توسعه شهرستان گام بردارند./تسنیم

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

طلایی

نقره ای

برنزی

عملکرد سنجی

عملکرد سوما نیوز را چگونه ارزیابی می کنید؟

ما 85 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم