پنج شنبه, 28 شهریور 1398

نوار کناری

شناسه خبر:3467
دکتر دلخوش نماینده صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی؛

برای دکتر ستایش به عنوان «چهره برتر سال 97» آرزوی توفیق دارم و کمکهای لازم را تا پای جان و آبروی خود به ایشان انجام خواهد داد

  • انداز قلم

اختصاصی سوما؛ دکتر دلخوش نماینده صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی در جشن اختتامیه جشنواره انتخاب مردمی چهره برتر سال 97 سوماسرا (شهرستان صومعه سرا) اظهار داشت: این پنجمین برنامه خوب توسط موسسه سوما است و من افتخار می‌کنم در این جلسات شرکت کرده ام.

به گزارش سمیه رمضانی خبرنگار ما، دکتر دلخوش با تبریک اعیاد شعبانیه گفت: افتخار می کنم به عنوان صومعه‌سرایی که جوانان غیرتمند و  هنرمند بسیار خوبی را در  در سطح شهرستان داریم و هر کمکی از دستم برآید در کنار این عزیزان هستیم. وی افزود: البته جناب فرماندار، معاونین فرماندار و بخشداران اداره ارشاد و سایر ادارات نیز همکاری های لازم را در این زمینه انجام می دهند.

نماینده صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی ضمن تشکر از آقای بلالایی و آقای حسن‌زاده و تیم آنها که واقعا هم یک کار مفرح و سرگرم کننده و هم این که چهره های برتر شهرستان را به نمایش می گذارند افزود: این پنجمین برنامه خوب توسط این تیم است و من افتخار می‌کنم در این جلسات شرکت کرده ام. وی گفت: افتخار ما به شماست، شهدای خوب، هنرمندان خوب و دوستانی که در انجمن های مختلف در اداره ارشاد در حال تلاش هستند.

دلخوش با اشاره به اینکه همانند آقای مجیدیان و دوستانی نظیر ایشان که کم نیستند و ما به همه افتخار می کنیم گفت: در اینجا لازم است از اداره ارشاد تشکر کنم که این مکان را در اختیار این جشنواره ها می گذارد و علاوه بر این از هنرمندانی که به شما در این جشنواره ها کمک می کنند تشکر می کنم. وی اظهار داشت: شاد بودن هنر است و شاد کردن هنری والاتر و مردم دوست دارند تا دوستانی که در این زمینه مانند آقای سامان اسماعیل‌زاده فعالیت می‌کنند را در برنامه های بیشتری ببینند.

نائب رئیس کمیسیون اقتصادی ضمن اشاره به اینکه در این جشنواره همان طور که گفته شد خانم دکتر ستایش به عنوان نفر اول و برگزیده مردمی انتخاب شدند اظهار داشت: من بسیار برای ایشان آرزوی توفیق دارم و کمک های لازم را تا پای جان و آبروی خود برای کمک به ایشان انجام خواهد داد و از دوستان شورای شهر هم که همیشه کمک ما هستند تشکر می‌کنم.

دکتر دلخوش با اشاره به اینکه مهندس فتح اللهی فرماندار صومعه سرا مهمان ما هستند که برای ایشان آرزوی توفیق داریم گفت: در این مدتی که در شهرستان صومعه‌سرا بودند ما از ایشان درس های بسیار گرفتیم و همیشه در اتاق ایشان به روی مردم باز بود. وی گفت: خوشحال هستیم که جناب فرماندار هر جا بروند آماده ایم تا پای جان به ایشان کمک کنیم زیرا انسان‌های خوب و شریف را باید حمایت کرد هر جایی که باشد.

نماینده مردم صومعه سرا در مجلس با تاکید بر اینکه امروز در کشور کمی لنگ هستیم و گرفتاریهایی داریم که بخشی از آن به خاطر حضور مدیران نالایق است افزود: باید این را بپذیریم که متاسفانه افرادی که با زد و بندها وارد می‌شوند جز این دسته از مدیران می باشند ولی غالب مسئولین ما زحمت کش و تلاشگر هستند و ما باید به این نیروهای زحمتکش کمک کنیم که بتوانند به مردم جامعه خدمت برسانند.

دکتر دلخوش با تاکید بر اینکه جناب فرماندار نیز از آن دسته از مسئولین هستند که تلاشها و زحمات‌ بسیار انجام داده اند گفت: علاوه بر این در همه این مراسمات فرهنگی و هنری به همراه همسر محترم خود حضور داشتند. وی در پایان از آقای بلالایی و همچنین آقای حسن زاده بابت برگزاری جشنواره هایی این چنین تشکر می کنم.

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

طلایی

نقره ای

برنزی

عملکرد سنجی

عملکرد سوما نیوز را چگونه ارزیابی می کنید؟

ما 132 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم