پنج شنبه, 28 شهریور 1398

نوار کناری

شناسه خبر:3402

نصب 45 دوربین نظارت تصویری برای رصد محورهای مازندران

  • انداز قلم

به گزارش سوما؛ مدیرکل حمل و نقل پایانه جاده ای مازندران از نصب 45 دوربین نظارت تصویری برای رصد محورهای مازندران خبرداد.

احمدآفرین محمدزاده در سومین جلسه خدمات سفر استان مازندران اظهارکرد: 10 درصد تردد کشور در ایام نوروز در مازندران صورت می گیرد و به لحاظ جمعیتی نیز در این ایام افزایش 4 تا 5 برابری جمعیت به لحاظ ورود گردشگر را در استان داریم. وی افزود: راه های استان در سطح ملی باید دیده شود و چالش های آن بیش از پیش مورد بررسی قرار گیرد.

مدیرکل حمل و نقل پایانه های استان مازندران با اشاره به اینکه  از اول اسفند بلیط های نوروزی پیش فروش شده است، افزود: 62 دستگاه جرثقیل به صورت کشیک در ایام نوروز حضور دارند. وی یادآورشد: 18 دستگاه امدادخودرو در 15 ایستگاه خدمات به گردشگران ارائه خواهند داد.

محمدزاده با بیان اینکه 5 مرکز معاینه فنی خودرو به صورت مستمر آماده خدمت رسانی به مسافران هستند، افزود: 45 دوربین نظارت تصویری تمامی محورها را رصد می کنند. وی خاطرنشان کرد: 56 دوربین پلاک خوان نیز در سراسر استان برای ثبت تخلفات نصب شده است.

مدیرکل حمل و نقل پایانه های استان در ادامه با بیان اینکه در 102 نقطه استان دستگاه ترددشمار نصب شده است، یادآورشد: سامانه 141 به صورت شبانه روزی اماده پاسخگویی هموطنان هستند. وی رصد کردن نقاط حادثه خیز، خط کشی محورهای اصلی، نصب تابلوهای علائم و احیا آن ها را از جمله کارهای مهم برای جلوگیری از تصادفات در این ایام دانست.

محمدزاده با اشاره به اینکه 23 اکیپ راهداری در 23 نقطه استان حضور دارند، افزود: 320 راهدار نیز در محورها مستقر هستند./ایلنا

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

طلایی

نقره ای

برنزی

عملکرد سنجی

عملکرد سوما نیوز را چگونه ارزیابی می کنید؟

ما 91 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم