پنج شنبه, 28 شهریور 1398

نوار کناری

شناسه خبر:3410

کشتی گیران فینالیست مسابقات نوجوانان کشور مشخص شدند

  • انداز قلم

به گزارش سوما؛ در جریان این رقابت ها و در وزن 45- کیلوگرم، یاسین رضایی و علی عرب هر دو از مازندران با غلبه برابر رقبای خود به دیدار نهایی و کسب عنوان قهرمانی این وزن راه یافتند.

در رقابت های وزن 48- کیلوگرم، پوریا کاظمی و رحمان عموزاده دیگر کشتی گیران استان مازندران موفق شدند حریفان خود را شکست داده و به دیدار نهایی و پایانی این وزن صعود کنند و در وزن 51- کیلوگرم نیز، علی قلی زادگان از تهران و مجتبی سلطان زاده از مازندران به فینال راه یافتند. همچنین در پایان رقابت های وزن 55- کیلوگرم جواد جوادی و مهدی ویسی هر دو از مازندران حریفان خود را شکست دادند و به دیدار نهایی راه یافتند و در وزن 60- کیلوگرم نیز ، عرفان الهی از مازندران و امیرحسین حسن زاده از تهران موفق شدند به دیدار نهایی این وزن صعود کنند.

در رقابت های وزن 65- کیلوگرم ، دانیال کاشی از مازندران و بهزاد سلمان نژاد از تهران موفق به شکست حریفان خود شدند و به فینال راه یافتند و در وزن 71- کیلوگرم مرتضی جعفرزاده از تیم توابع تهران و امیرمهدی حسینی از مازندران موفق شدند به دیدار نهایی راه یابند. در رقابت های وزن 80- کیلوگرم نیز حسین نوری از تهران و امیرحسین فیروزپور از مازندران موفق به غلبه برابر رقبای خود شدند و به دیدار نهایی راه یافتند و در وزن 92- کیلوگرم سهیل یوسفی از خراسان رضوی و محمدرضا حسینیان از مازندران به دیدار فینال و کسب مقام قهرمانی این وزن راه یافتند.

اما در وزن 110 کیلوگرم، سالار حبیبی از تهران و مصطفی طغانی از خراسان رضوی به فینال راه یافتند تا فقط در این وزن کشتی گیران مازندرانی نتوانند برای کسب مدال طلا و عنوان قهرانی در فینال حضور داشته باشند. رقابت های کشتی آزاد قهرمانی نوجوانان کشور که از صبح دوشنبه با حضور 173 کشتی گیر در قالب 28 تیم از 26 استان کشور در مجموعه ورزشی شش هزار نفره شهدای رشت آغاز شده، سه شنبه شب با معرفی نفرات برتر 10 وزن پایان می یابد.

همچنین پس از اتمام مسابقات کشتی آزاد قهرمانی نوجوانان کشور، رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی نوجوانان کشور در مجموعه ورزشی شش هزار نفره شهدای رشت برگزار می شود که این مسابقات از روز پنجشنبه به مدت دو روز نیز ادامه می یابد./ایرنا

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

طلایی

نقره ای

برنزی

عملکرد سنجی

عملکرد سوما نیوز را چگونه ارزیابی می کنید؟

ما 82 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم