پنج شنبه, 28 شهریور 1398

نوار کناری

عملکرد سوما نیوز را چگونه ارزیابی می کنید؟

ما 114 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

شناسه خبر:3302

ریزش کوه در جاده چالوس

  • انداز قلم

به گزارش سوما؛ مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای البرز اعلام کرد که ریزش کوه سبب مصدومیت راننده یک دستگاه خودرو سواری پژو ۲۰۶ در جاده کرج - چالوس شد.

مهرداد جهانی شامگاه جمعه اظهارداشت: این حادثه ساعتی پیش در محدوده پائین دست سد کرج به وقوع پیوست. وی ادامه داد: در این حادثه خودرو ۲۰۶ دچار خسارت شد و راننده آن برای درمان در اختیار امدادگران اورژانس استان البرز قرار گرفت.

جهانی گفت: با تلاش راهداران جاده کرج - چالوس از سنگ پاکسازی و مسیر گشوده شد. از ابتدای مهرماه سال جاری تاکنون حدود ۱۲ مورد ریزش کوه و بهمن در جاده کرج - چالوس گزارش شده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای البرز در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به اینکه اکنون بارش خفیف برف در جاده کرج - چالوس گزارش شده است، بیان داشت: تردد در این جاده از ساعت ۲۱ امشب ۲ طرفه شده است. وی خاطر نشان کرد: خط شمالی و جنوبی آزاد راه تهران - کرج - قزوین و در محدوده گرمدره ترافیک نیمه سنگین است.

استان البرز یک هزارو ۴۵۰ کیلومتر آزاد راه، بزرگراه، راه اصلی و فرعی دارد، ۱۸ درصد ترافیک راه‌های کشور در این استان است. راه‌های استان البرز از مسیر‌های پرترافیک و پرحادثه کشور محسوب می‌شوند./شمانیوز

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد