پنج شنبه, 28 شهریور 1398

نوار کناری

شناسه خبر:1065

سومانیوز یکی از دو سه رسانه ای بود که در اولین نشستهای اداره کل ارشاد با پایگاههای خبری استان شرکت میکرد

  • انداز قلم

اختصاصی سوما؛ حسنی پور رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رشت با حضور در جمع صمیمی تحریریه باشگاه رسانه ای سوما در آغاز هفته وحدت، دفتر موسسه سوما در رشت را افتتاح و از سایت جدید آژانس خبری سوما رونمایی کرد.

به گزارش روابط عمومی موسسه سوما، حسنی پور رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رشت در مراسم رونمایی از ظاهر جدید آژانس خبری سوما و افتتاح دفتر رشت موسسه سوما با تبریک به مناسبت هفته وحدت گفت: سومانیوز اولین و تنها پایگاه خبری دارای مجوز در شهرستان صومعه سرا می با شد و بهتر است مدیران دستگاه های اجرایی از این طریق اخبار و اطلاعات خود را به اطلاع شهروندان برسانند.

حسنی پور با اشاره به اینکه جناب بلالایی زحمات زیادی برای این رسانه کشیده اند و بنده اولین کسی هستم که در استان شاهد زحمات ایشان بودم خاطرنشان کرد: از سال ۸۲ معاون استان بودم و جناب بلالایی را می شناختم و وقتی اولین نشستها را با پایگاههای خبری میگذاشتیم، آن زمان هنوز سایتها مجوز نداشتند و از استان دو سه نفر در جلسات شرکت می کردند، که یکی از آنها ایشان بود.

اسماعیل بلالایی مدیرعامل موسسه سوما در مراسم رونمایی از ظاهر جدید آژانس خبری سوما و افتتاح دفتر رشت که با حضور حسنی پور رئیس اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان رشت همراه بود ضمن تبریک هفته وحدت گفت: موسسه سوما از آبان ۸۵ فعالیت رسانه ای خود را به عنوان یکی از قدیمی ترین رسانه ها و بصورت آزمایشی در فضای مجازی با نام «سومانیوز» و از تیر ۸۹ بطور رسمی آغاز بکار کرده و در شهریور ۹۶ نیز از هیات نظارت بر مطبوعات پروانه فعالیت دریافت کرد.

وی با اشاره به اینکه خوشبختانه فعالیتهای این موسسه فقط فرهنگی نبود و در حوزه هایی نظیر ورزشی - اجتماعی - اقتصادی و هنری هم ورود کرده است خاطرنشان کرد: جای بسی خوشحالیست که در این حوزه ها تأثیر گذار بوده ایم.

بلالایی ضمن تاکید بر اینکه هدف از راه اندازی این رسانه انعکاس اخبار و مشکلات و معضلات منطقه ای و استانی در جهت حل مشکلات بوده نه هوچیگری و تخریب، گفت: خوشبختانه بسیاری از مشکلات توسط رسانه ما‌ حل شده است.

وی ضمن اشاره به اینکه رسانه سوما، در قالب سایت، هفته نامه و شبکه های مجازی درحال فعالیت می باشد گفت: به امید خدا و با تمام وجودمان سعی می کنیم تا پژواک صدای مردم شمال ایران باشیم.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رشت در پایان با تبریک به مجموعه سومانیوز از ظاهر جدید سایت سومانیوز رونمایی کرد.

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

طلایی

نقره ای

برنزی

عملکرد سنجی

عملکرد سوما نیوز را چگونه ارزیابی می کنید؟

ما 121 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم